Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hanychová a Charouz: Divoké hrátky v hotelu. Rozmlátili postel?!

15. 7. 2008

Rebelka Agáta Hanychová (23) se svým expřítelem Janem Charouzem (20) pěkně řádila. Podle anonyma, který napsal do Super.cz, dvojice rozbila hotelovou postel v penzionu, kde byla ubytována, a pokoj za dva tisíce korun nebyl pro páreček údajně dost dobrý!

„V hotelu v Českém ráji, kde pracuji, se objevila Agáta Hanychová a Jan Charouz. Chovali se velmi namyšleně, rozbili postel a ještě udělali scénu, že je to vina majitele hotelu. Pokoj za 2000 korun jim nebyl dost dobrý a po aféře s postelí ho chtěli zadarmo. A to se Charouz topí v penězích," napsal do redakce anonym.

Radovánky se dvojice užívala v hotelu Štekl na Hrubé Skále, šest kilometrů od Turnova. „Také se u nás v hotelu objevila Klára Medková a fotbalista Radoslav Kováč, ale ti se oproti Hanychové s Charouzem chovali úplně normálně," pokračuje anonym.

Agáta, známá svými kontroverzními kousky, se ničeho nebojí. Česká „topmodelka", o kterou měl podle jejích slov zájem i samotný Lenny Kravitz, asi moc dobře zná svou cenu. Vždyť k známé modelce a příležitostné herečce se chování, které popisuje pisatel, celkem hodí!

Možná už Agáta začíná své manýry hodné hollywoodských hvězd trošku přehánět. Na druhou stranu je dcera herečky Veroniky Stropnické neustále žádaná, a tak si, jak se zdá, výstřední chování může zatím dovolit.

V její posteli se údajně mladý koloušek Charouz, se kterým strávila noc ve zmíněném hotelu, moc dlouho neohřál. Automobilový jezdec, syn zámožného podnikatele, studuje třetím rokem v Londýně na Regent's Business School mezinárodní obchod. A tak je možné, že svým chováním Agáta trénuje na život v Londýně, vždyť kdo ví, jestli si dvojice za nějaký čas nepadne zase kolem krku.

A kdyby tam náhodou modelka potkala slavnou Madonnu nebo Kate Moss, svými vrtochy se jim určitě vyrovná. Když se totiž sešla s Lennym Kravitzem, zřejmě málo špulila...